Blog

Our News

Latest News

Blog

Our News

Latest News

New  Born-i Sophie në Kosovë

New Born-i Sophie në Kosovë

Dëshira jonë është të gjendemi gjithmonë sa më pranë kafedashësve tanë kudo që ata ndodhen. Një objektiv i cili sapo është bërë i prekshëm në territorin e Kosovës. Që prej 30 dhjetorit 2019, Sophie Caffe ndodhet edhe në Prishtinë në qendrën tregtare Royal Mall. Për të...

Produktet e fundvitit në Sophie Caffe.

Produktet e fundvitit në Sophie Caffe.

Vera e Ngrohte dhe Rakia e pjekur janë dy produktet tona të veçanta të ruajtura posaçërisht për periudhën e festave të fundvitit. Çfarë duhet në netët e ftohta të dimrit? Një gotë verë të ngrohtë në darkë pas pune në një ambjent mikpritës , muzikë...

Kontakt

Rr. Kavajës, pranë ish Parkut të Autobuzave.

[email protected]

[email protected]

+355 69 80 81 335

Lajmet & Ofertat e fundit

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Rrjetet Sociale

Copyright ©2019 All rights reserved Sophie Caffe | Powered by InfinitDev