A SPECIAL MORNING MOMENT

The best day  
stars here

A Day Without Sophie Coffee is  
Like a Day Without Sunshine.

A SPECIAL MORNING MOMENT

The best day  
starts here

A Day Without Sophie Coffee is  
Like a Day Without Sunshine.

We Offer

– We Offer –

Produkte të Ngrohta

E dini se përse Cappuccino te Sophie shijon aq shumë? Sepse përveç kafes speciale, ne shtojmë edhe një dozë dashurie.

Produkte të Ftohta

Gjatë ditëve të nxehta, ta do shpirti një çaj të ftohtë me miqtë te Sophie. Provojeni dhe na falenderoni më vonë.

Cookies and Snacks

Kafeja është ilaçi i shpirtit, por ne mendojmë edhe për stomakun tuaj. Prandaj çdo ditë ofrojmë ushqim cilësor, ëmbëlsira të përgatitura me shumë mjeshtëri dhe sallata 100% organike.

Cocktails

E gjithë energjia pozitive e ditës fshihet te një gotë lëng frutash. Lajmi i mirë: mund ta zgjidhni vetë shijen që doni.

Caprese

– Special Food –

French Baguette

– Special Food –

Sicilian Panini

– Special Food –

Special Offers

– All day –

– Special Offers –

– All day –

Gallery

– Gallery –

Blog

Our News

Latest News

Blog

Our News

Latest News

New  Born-i Sophie në Kosovë

New Born-i Sophie në Kosovë

Dëshira jonë është të gjendemi gjithmonë sa më pranë kafedashësve tanë kudo që ata ndodhen. Një objektiv i cili sapo është bërë i prekshëm në territorin e Kosovës. Që prej 30 dhjetorit 2019, Sophie Caffe ndodhet edhe në Prishtinë në qendrën tregtare Royal Mall. Për të...

Produktet e fundvitit në Sophie Caffe.

Produktet e fundvitit në Sophie Caffe.

Vera e Ngrohte dhe Rakia e pjekur janë dy produktet tona të veçanta të ruajtura posaçërisht për periudhën e festave të fundvitit. Çfarë duhet në netët e ftohta të dimrit? Një gotë verë të ngrohtë në darkë pas pune në një ambjent mikpritës , muzikë...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Kontakt

Rr. Kavajës, pranë ish Parkut të Autobuzave.

[email protected]

[email protected]

+355 69 80 81 335

Lajmet & Ofertat e fundit

[]
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Rrjetet Sociale

Copyright ©2019 All rights reserved Sophie Caffe | Powered by InfinitDev